• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Патріотичне виховання юного покоління

План проведення заходів з патріотичного виховання

в І семестрі 2016-2017 н.р.

в Кип’ячківській філії ЗОШ І-ІІ ступенів

wym-1478549196175

ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКОМ АТО

12 жовтня 2016 року в Кип’ячківській філії була проведена зустріч з колишнім солдатом АТО.

На зустрічі солдат розповідав про тяжкі будні на лінії фронту, показував учням фотографії з місця подій та закликав до підтримання миру на всій планеті.

Метою зустрічі було виховувати в учнів любов до Батьківщини, бажання захищати свій рідний край, патріотизм.

/Files/photogallery/20161012_101217.jpg

/Files/images/patriot.jpg

/Files/images/Патріотичне виховання.jpg

День Перемоги!

Надзвичайно багато людей вшановують 9 травня, як день Перемоги над фашизмом. Не залишилися байдужими й жителі села Кип’ячка.

Зранку зійшлися святково одягнені учні та вчителі. Прийшло багато жителів та гостей нашого села. Лунають пісні воєнних років. Всі з нетерпінням чекають початку.

І ось ця мить настала. Розпочався мітинг. Сільський голова привітав присутніх зі святом. Згадали поіменно всіх полеглих у роки війни жителів і тих, хто визволяв село від загарбників. Залунала пісня «Степом». Керівники сільгосппідприємств, директор школи та завідуюча ДНЗ поставили корзини з квітами до пам’ятника загиблим воїнам. Учні поклали гірлянду Слави та поставили свічки до меморіального комплексу. Священник прочитав молебень біля братської могили. У багатьох на очах заблищали сльози.

Від імені школярів з привітанням виступив учень 9 класу. Привітали присутніх учні молодших класів.

Після мітингу у сільському Будинку культури відбувся святковий концерт, у якому активну участь прийняли учні школи.

/Files/images/1.JPG/Files/images/2.JPG/Files/images/3.JPG

/Files/images/4.JPG

26 лютого в Кип'ячківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з учнями 4 класу був проведений виховний захід на тему: «Закони твоєї держави. Правопорушення».

Мета даного заходу: дати учням загальне поняття про моральні норми, загальнолюдські цінності; сприяти формуванню правової свідомості молодших школярів; конкретизувати знання школярів про правопорушення, поширені серед дітей; учити свідомо оцінювати людські вчинки.

В ході бесіди повторили, що Україна - незалежна, суверенна демократична держава. Конституція України - Основний Закон. Обговорили правопорушення, поширені серед дітей. Пояснили вислів: « Вчинок - наслідок».
/Files/images/IMG_4778.JPG/Files/images/IMG_4779.JPG/Files/images/IMG_4782.JPG

План заходів Кип’ячківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років

День вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

До Дня воїна-інтернаціоналіста в 3 класі була проведена виховна година: «А пам'ять серце збереже…». До уваги учнів була представлена презентація «Афганська війна», кольорові ілюстрації, виставка книг, фотографії учасників війни, загиблих героїв, вирізки з газет. Діти прослухали вірші про події в Афганістані, записи пісень.

Мета: розповісти учням про історичні події афганської війни; виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії; розповісти про односельчан, що служили в Афганістані, віддати данину пам’яті полеглим воїнам-афганцям, виховувати в учнів почуття патріотизму, гідності та гордості за своїх земляків, вміння співпереживати.

Президентом України проголошено 2014 рік Роком учасників бойових дій на території інших держав

10 лютого 2014 року в Кип’ячківській загальноосвітній школі були проведені виховні заходи присвячені 25-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Основною метою заходів було ознайомлення учнів з передумовами афганської війни, бажання донести до дитячих сердець основну думку: війна – це безумство, це не виправдана жорстокість; виховати в учнів почуття патріотизму, вміння співпереживати.

В старших класах був організований перегляд презентацій про бойові дії, зброю, техніку яку використовували наші воїни. Також учні ознайомились з статтями в пресі, які були написані в ті роки, переглянули фотографії загиблих під час бойових дій.

Цю війну ніколи не забути і для кожного з більш ніж 600 тисяч тих, хто служив в Афгані, вона була і залишається своєю.

/Files/images/IMG_4514.jpg/Files/images/IMG_4517.jpg/Files/images/IMG_4511.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi